5.kolo  Neděle  8.9.2024  10:00  FK Bohemia Poděbrady - TJ Kunice

6.kolo  Sobota  14.9.2024  10:00  FK PŠOVKA MĚLNÍK - TJ Kunice

7.kolo  Sobota  21.9.2024  10:00  TJ Kunice - MFK Dobříš

8.kolo  Sobota  28.9.2024  10:00  ČLU Beroun - TJ Kunice

9.kolo  Sobota  5.10.2024  10:00  TJ Kunice - AFK Pečky

10.kolo  Sobota  12.10.2024  10:00  SK Hořovice - TJ Kunice

11.kolo  Sobota  19.10.2024  10:00  TJ Kunice - TJ Viktoria Vestec

12.kolo  Sobota  26.10.2024  10:00  Sparta Kutná Hora - TJ Kunice

13.kolo  Sobota  2.11.2024  10:00  TJ Kunice - SK SPARTAK Příbram

14.kolo  Sobota  9.11.2024  10:00  AFK Milovice - TJ Kunice

Tabulky

FK Brandýs - Boleslav - TJ Kunice 1:2 (1:2)

Dnešní utkání proběhlo přesně podle očekavaní. Rychlý, silový a dobře technicky připravený soupeř z Brandýsa byl zárukou kvalitního utkání. Zápas ukázal, že ve vyrovnaném utkání rozhodují maličkosti a v těch jsme byli dnes lepší. Nasazení a bojovnost v sitaucích 1 na 1, bylo dnes rozhodujícím faktorem, ve kterém jsme byli lepší.

TJ Kunice - SK POLABAN Nymburk 3:3 (3:0)

Hezký večer. Dnešní pro mne hodně emotivní utkání, s těžkým kvalitním soupeřem rozdýchávám ještě teď. První poločas byl v naší režii. Ze zadu vše skvěle řídil brankář Vít a obrana si s nájezdy Nymburka poradila. V útočné snaze jsme byli nebezpeční a každá akce byla zakončena. Silné standartky nás dostaly na koně a do vedení. Bohužel, přichází poločas a nucené změny. Zde se ukázala síla soutěže, ve které je potřeba být na všech postech dobře rychlostně a fyzicky připravený, což dnes naši střídající hráči bohužel neukázali. V útoku jsme přestali být nebezpeční a neudrželi jsme tam míč. Tím pádem byla obrana pod velkým tlakem a přicházejí chyby, které soupeř trestá. Konečný výsledek je spravedlivý neboť nám jasně patřila první polovina a soupeři jasně druhá. Takovéto zápasy posouvají hráče dál a tak za ně buďme v jejich rozvoji rádi.

TJ Kunice - FK Komárov 7:0 (3:0)

Včerejší utkání naši hráči zvládli velmi dobře. Proti nováčkovi z Komárova, který postoupil do KP, jsme vstoupili velmi dobře a od začátku utkání přikovali hosty na jejich obranou polovinu. Soupeř se nastěhoval před svou bránu a snažil se bránit našim útokům. Náš tým se snaží najít skulinky v obraně ale zatím jsme nepřesný v zakončení. V 18. minutě však prošla první střela za hostujícího gólmana a bylo hotovo , protože naši přidávali na otáčkách a střidali jednu akci za druhou. Konečně skóre je zcela zasloužené a soupeř byl asi rád, že si neodvezl větší příděl než 7:0.

TJ Kunice - SK Benátky nad Jizerou  4:0 (1:0)

Pátým zápasem pokračovala rozjetá sezóna starších žáků. Dnes nám v úmorném horku soupeřem tým Benátek nad Jizerou. Do zápasu jdeme s jasným cílem, zatlačit soupeře před jeho branku a pokusit se dát rychlé branky. Cíl se celkem dařil a naši borci hledali cestu dobře a urputně bránícím soupeřem, který s vypětím všech sil dělal vše proto aby branku nedostal. Ve 14. minutě se ve vápně zmocnil míče RAIDA a pohotovou střelou otevřel skóre na 1:0. Přichází 50 minutová pasáž, kdy bušíme do soupeře ale většinou v zakončení míjíme branku nebo trefujeme prostor , kde je hostující brankář. Varováním byly chyby v rozehrávce, kterou nám soupeř několikrát vystihuje, ale branku nedává. Přichází 70 minuta a soupeře zkouší otevřít hru a vstřelit branku. To je však voda na mlýn pro naše a tak postupně Hanzálius, Fiala a Jiráček upravují konečné skóre na 4:0.